O nas

Optyką okularową zajmujemy się od 1990 roku. Nasza wieloletnia działalność przekłada się na duże doświadczenie w branży optycznej oraz sporą rzeszę klientów, którzy nam zaufali.

W naszych salonach stawiamy na profesjonalną i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do klienta. Można u nas dokonać zakupu okularów korekcyjnych zgodnie z zaleceniami lekarzy okulistów lub optometrystów. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu potrafimy doradzić w wyborze najodpowiedniejszej oprawy i rodzaju soczewek. Okulary wykonujemy z materiałów renomowanych firm lub z surowców standardowych, dzięki czemu potrafimy dostosować się do możliwości finansowych klienta.

Wszystkie prace wykonujemy na profesjonalnym sprzęcie w naszej pracowni w Sosnowcu, dlatego nasze wyroby charakteryzują się wysoką precyzją wykonania.

Oferujemy kompleksowe badania okulistyczne i optometrystyczne w nowocześnie wyposażonych gabinetach okulistycznych. Zakres badań obejmuje szczegółowy wywiad z pacjentem, sprawdzenie ostrości wzroku oraz wad refrakcji, ocenę przedniego odcinka oka, badanie uwzględniające proces widzenia, sprawność akomodacji i konwergencji, widzenie przestrzenne oraz ogólną sprawność układu wzrokowego.

Badania przeprowadzane są przez wykwalifikowanych specjalistów.

Shamir